Новий навчальний семестр!

Детальніше... Розпочався новий навчальний ссеместр! Начитка лекцій відбувається дистанційно! Слідкуйте за розкладом та чатами з викладачами! Успіхів!!!

Вплив АТ КБ «ПриватБанк» на фінансову грамотність українців

Детальніше...

ZOOM-тренінг фінансової грамотності від АТ КБ «ПриватБанк» для студентів факультету фінансів та обліку ЗУНУ та студентів Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола
У четвер, 3 лютого 2022 року, на платформі ZOOM у рамках здійснення навчання за дуальною формою здобуття вищої освіти для студентів 2 і 3 курсів, груп ФБС-21, ФБС-31, професорсько-викладацького складу кафедри банківського бізнесу факультету фінансів та обліку ЗУНУ, науково-педагогічного колективу та студентів Галицький коледж імені В'ячеслава Чорновола відбулося тренінг-заняття на тему «Вплив АТ КБ «ПриватБанк» на фінансову грамотність українців».
Головний доповідач ZOOM-лекції – заступник керівника кол-центру в м. Тернопіль АТ КБ «ПриватБанк» Христина Сташук.
Участь у заході взяли 24 особи, з-поміж яких професорсько-викладацький склад кафедри банківського бізнесу ЗУНУ, зокрема Богдан Луців, Ярослав Чайковський та Юлія Галіцейська, студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», освітньої програми «Банківська справа» факультету фінансів та обліку ЗУНУ, науково-педагогічний колектив Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, зокрема Оксана Вавричук Oksana Vavrychuk, Вікторія Оверко, Наталія Шендирук та ін., та студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.
Доповідач розповіла про вплив АТ КБ «ПриватБанк» на фінансову грамотність українців і на презентації навела напрями діяльності АТ КБ «ПриватБанк» щодо необхідності неперервності формування фінансової грамотності для різних верств населення України, зокрема:
1. New бізнес-школа.
2. Картка Юніора – перша безкоштовна банківська картка для дітей і підлітків від 6 до 17 років.
3. Екскурсії учнів і студентів до відділень АТ КБ «ПриватБанк».
4. Онлайн-практика здобувачів освіти в АТ КБ «ПриватБанк».
5. Навчання клієнтів Self-Services у IVR (голосове меню).
6. Прива24 (Web і мобільний додаток), IVR, термінали самообслуговування (ТСО )і банкомат.
7. Відео інструкції для клієнтів АТ КБ «ПриватБанк».
8. Бути «Едвайзером»!
У ході ZOOM-тренінгу Христина Олександрівна Сташук розповіла про проєкти АТ КБ «ПриватБанк» щодо навчання молоді фінансової грамотності, особливості роботи банківських працівників із запереченнями клієнтів.
У ході ZOOM-тренінгу Христина Сташук відповіла на численні запитання викладачів і студентів та задала здобувачам освіти завдання щодо удосконалення фінансової грамотності.
Висловлюємо вдячність доповідачу ZOOM-тренінгу, заступнику керівника кол-центру в м. Тернопіль АТ КБ «ПриватБанк» Христині Олександрівні Сташук за цікавий і змістовний тренінг і презентацію щодо впливу АТ КБ «ПриватБанк» на фінансову грамотність українців, д.е.н., професору, завідувачу кафедри банківського бізнесу ЗУНУ Олександр Дзюблюк та к.ю.н., завідувачу відділенням економіки та туризму Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Світлана Добровольська за організацію спільного ZOOM-тренінгу, професорсько-викладацькому складу і студентам ЗУНУ та Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола за участь.
З нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі!

Особливості кредитування корпоративного бізнесу в АТ "ПУМБ"

Детальніше...28 січня 2022 року на ZOOM платформі відбулась зустріч студентів освітньої програми "Банківська справа" з головним фахівцем кредитування корпоративного бізнесу відділення №1 АТ "Перший український міжнародний банк" в м.Тернопіль Павлом Дураєм. Темою бесіди стали особливості кредитування корпоративного бізнесу на прикладі АТ "ПУМБ". В ході зустрічі обговорювались питання клачифікації та поділу бізнес клієнтів на малий, середній та корпоративний бізнес. Особливості діяльності підприємств на ринку та особливості роботи банківських працівників при наданні кредитів таким клієнтам. Наприкінці зустрічі Павло дурай відповідав на питання студентів та присутніх викладачів кафедри банківського бізнесу. Он-лайн спілкуваня пройшло в невимушеній дружні атмосфері, присутні учасники зустрічі висловили бажання подальшої співпраці, проходження практики в установі АТ "ПУМБ" та зустрічей з фахівцями банківської установи, як в дистанціному режимі, так і в аудиторіях уніврситету. 

Висловлюємо пдяку Павлу Дураю за цікаву розповідь, вичерпні відповідв на запитання студентів та з нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі!

 

View the embedded image gallery online at:
http://bs.wunu.edu.ua/novyny.html?limitstart=0#sigFreeIdea555d170c

Особливості роботи кредитних аналітиків АТ "Райффайзенбанк""

Детальніше...Спільна ZOOM-лекція для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», освітньої програми «Банківська справа» факультету фінансів та обліку ЗУНУ та студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола від кредитного аналітика відділення АТ «Райффайзен банк» в Тернополі Павла Ткаченка
В понеділок, 31 січня 2022 року, на платформі ZOOM у рамках здійснення навчання за дуальною формою здобуття вищої освіти для студентів 2, 3 і 4 курсів, груп ФБС-21, ФБС-31 і ФБС-41, професорсько-викладацького складу кафедри банківського бізнесу факультету фінансів та обліку ЗУНУ, науковр-педагогічного персоналу та студентів Галицький коледж імені В'ячеслава Чорновола «Особливості кредитування корпоративного бізнесу на прикладі АТ «Райффайзен банк».
Участь у заході взяли 38 осіб, з поміж яких професорсько-викладацький склад кафедри банківського бізнесу ЗУНУ, зокрема Ярослав Чайковський та Юлія Галіцейська, студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», освітньої програми «Банківська справа» факультету фінансів та обліку ЗУНУ, професорсько-викладацький склад Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Галицький коледж імені В'ячеслава Чорновола , зокрема Оксана Вавричук Oksana Vavrychuk , Тетяна Колісник Tatiana Kolisnyk , Вікторія Оверко , Наталія Шендирук та ін. та студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.
Доповідач ZOOM-лекції – кредитний аналітик кредитування корпоративного бізнесу відділення АТ «Райффайзен банк» в м. Тернопіль Павло Ткаченко.
Доповідач розповів про особливості кредитування корпоративного бізнесу та про види кредитування у відділенні АТ «Райффайзен банк» в Тернополі.
Слід відзначити, що в обговоренні даної лекції активну участь взяли викладачі Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.
Педагогічний персонал Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола цікавило:
- як АТ «Райффайзен банк» розвиває Інтернет-банкінг (додаток на мобільному телефоні та ін.);
- як АТ «Райффайзен банк» оцінює та позицінює себе серед інших банківських установ України щодо конкурентоспроможності;
- як здійснюється підбір кадрів у відділенні АТ "Райффайзен банк" в Тернополі;
- чи є можливість проходження практики студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола у відділенні АТ «Райффайзен банк» в Тернополі.
У ході ZOOM-лекції Павло Ткаченко відповів на численні запитання викладачів і студентів.
У ході ZOOM-лекції Павло Ткаченко відповів на численні запитання викладачів і студентів.
Висловлюємо вдячність доповідачу ZOOM-лекції, кредитному аналітику відділення АТ «Райффайзен банк» в Тернополі Павлу Ткаченку за цікаву та змістовну доповідь про особливості кредитування корпоративного бізнесу на прикладі АТ «Райффайзен банк», к.ю.н., завідувачу відділенням економіки та туризму Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Світлані Ярославівні Добровольській, професорсько-викладацькому складу Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола за організацію студентів коледжу на ZOOM-лекцію, студентам ЗУНУ та Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола за участь.
З нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі!

Інновації в роботі АТ КБ "ПриватБанк"

Детальніше...Інновації АТ КБ «Приватбанк»: від оновленого дизайну до електронної демократії
27 січня 2022 року на платформі ZOOM у рамках здійснення навчання за дуальною формою здобуття вищої освіти для студентів 2 і 3 курсів, груп ФБС-21 і ФБС-31, професорсько-викладацького складу кафедри банківського бізнесу факультету фінансів та обліку ЗУНУ відбулося лекційне заняття на тему «Інновації АТ КБ «Приватбанк»: від оновленого дизайну до електронної демократії».
Головний доповідач ZOOM-лекції – фахівець з обслуговування клієнтів, відділення «Дружба» Тернопільської філії АТ КБ «Приватбанк» Марія Вільшанська.
Доповідач розповіла про досягнення АТ КБ «Приватбанк» і на презентації навела переваги інноваційних банківських продуктів, зокрема:
1. Останні тенденції діяльності АТ КБ «Приватбанк».
2. Privatpay: робити покупки в Інтернет стало простіше.
3. SmartCity&Smart citizen: розумне місто починається в Приваті.
4. Віртуальна картка від ПриватБанку.
5. Оновлення дизайну карт у мобільному додатку.
6. Відкрий свій Китай: ПриватБанк почав випуск карт UnionPay.
7. Сервіс FacePay24.
8. Клієнти можуть проходити верифікацію за 2 кліка через «Дію».
9. ЄПідтримка.
У ході ZOOM-лекції Марія Вільшанська розповіла про плани на майбутнє, зокрема поліпшення Privat24, біометрія та штучний інтелект, а також про "Технології року" Привату.
У ході ZOOM-лекції Марія Вільшанська відповіла на численні запитання викладачів і студентів.
Висловлюємо вдячність головному доповідачу ZOOM-лекції, фахівцю з обслуговування клієнтів відділення «Дружба» Тернопільської філії АТ КБ «Приватбанк» Марії Вільшанській за цікаву та змістовну доповідь і презентацію інноваційних технологій АТ КБ «Приватбанк».
З нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі!