Умови проживання

banner11В університеті створені належні умови для проживання іногородніх студентів на період навчання.

Поселення студентів до студентського гуртожитку здійснюється рішенням керівництва вищого навчального закладу за погодженням з органами студентського самоврядування та первинною профспілковою організацією студентів на підставі ордерів відповідно до Житлового кодексу України. При поселенні укладається угода (контракт) на проживання.

1327487756 p20120117154104 p20120117103556 p20090616164448 profik

В структурі університету 5 гуртожитків. Вони розміщені поряд з навчальними корпусами ТНЕУ. В студентських гуртожитках створені відповідні умови для того, щоб студенти почували себе як вдома. 

Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столом та стільцями. У гуртожитку забезпечуються всі необхідні умови для проживання, окерма аудиторія для підготовки студентів до занять. У кімнати поселяють по 2, 3 та 4 особи.

Приміщення санітарно-побутового призначення оснащене згідно з чинними санітарними нормами та правилами утримання гуртожитків. Конкретний розмір оплати за проживання в гуртожитках установлюється керівництвом вищого навчального закладу і розраховується відповідно до законодавства, тарифів, порядку розрахунків за комунальні послуги залежно від рівня комфортності житла.Харчування не входить у вартість.

Неабиякою перевагою є розташування навпроти навчального корпусу, що дозволяє за лічені хвилини потрапити з місця проживання до місця навчання.

Якщо студент вступив до ТНЕУ, виш гарантує поселення в гуртожитку. Місце-ліжко надають усім, хто заявив про це. Студенти заочного відділення, які виявили бажання жити в гуртожитку,теж можуть поселитися.