×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//fotogallery/01/1

Фотогалерея

{gallery}/fotogallery/01/1{/gallery}

 

 

Студентські блоги

DSC 4337У кожної людини завжди стоїть вибір: "Яку сферу діяльності обрати в житті? На кого піти вчитися і якій професії присвятити своє майбутнє?" Від того наскільки вірно людина підбере собі заняття, залежатиме його успіх у житті: не тільки дохід, грошове благополуччя, але і душевна рівновага, адже заняття улюбленою справою допомагає людині не тільки ефективніше виконувати свою роботу, а й відволіктися від життєвих труднощів і легше переживати проблемні ситуації.

Про свою майбутню професію я почав замислюватися ще в шкільні роки. В даний час найбільш престижними і популярними економічні та юридичні спеціальності. Найцікавішою і перспективною для мене видалася робота в банківській галузі.

Чим приваблива для мене професія банкіра? Банкір - це не лише цікава професія. Це можливість отримати величезну кількість навичок і стати "універсальним солдатом", який безперебійно працює в умовах стабільності, та набути захисний "імунітет" при нестабільній економічній ситуації. Банкір - людина з великим діапазоном знань, схильна до аналітичної діяльності та прогнозування. А тому він має бути не просто фахівцем в економічній галузі. Це має бути і фінансовий стратег, і  психолог,  і чесна людина і, звичайно, патріот своєї держави. Підготовка саме такого спеціаліста є пріоритетним напрямом факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету.

Сьогодні,  незалежно від того, хто ти - студент, бізнесмен чи пенсіонер, фактично всі мають справу з банком. Отже усі грошові операції здійснюються через ці фінансові установи. Хоча сьогодні банківська система налагоджена так, що клієнти можуть самостійно обслуговуватися, банківські працівники завжди будуть потрібні. Змінюються та постійно з’являються нові банківські послуги, принципи обслуговування, вимоги до банків - все це треба доводити до клієнтів, навчати їх, тобто підвищувати рівень фінансової грамотності клієнтів банку. Тому професійний банкір  завжди буде мати попит на ринку праці та знайде робоче місце.

Максим Григор’єв, студент 4-го курсу ФББ.

 

Тернопіль - це місто, яке націлене на майбутнє. Воно є комфортним для проживання молоді. Не даремно у ньому аж 4 вищих навчальних заклади. Приємно, що Тернопіль просто потопає в зелені та квітах. А такі деталі, як ліхтарі, лавки вздовж ставу та у парках, надають вишуканості і романтичності місту. У цьому місті почуваєшся як у Європі.

Тернопіль - це місто молодих людей і для молодих людей!

Марія Марусин, студентка 1 курсу магістратури ФББ.

Творчий розвиток

Народна студія сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о»

1510863541 267b3918Яскравий, колоритний колектив університету - народна студія сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о» (художній керівник колективу Любов Йосипівна Борисяк). Репертуар студії — своєрідний симбіоз класичної хореографічної школи, сучасної хореографії, акробатики та елементів театралізації. Учасники колективу із великим задоволенням виконують сюжетні сучасні хореографічні композиції в характерах українського, індійського, іспанського, арабського стилів, а також танцювальні композиції у стилі диско, хіп-хоп, кабаре, джаз – модерн. 

Народний художній театр пісні «Для тебе»

Присутні на мистецьких імпрезах університету, краю отримують величезну насолоду від споглядання талановитих творчих виступів  народного художнього театру пісні «Для тебе» (художній керівник  Алла Іванівна Бінцаровська).  Цей талановитий колектив об’єднує усіх, хто не залишається байдужим до сучасних українських пісень. У складі театру пісні — молодіжні гурти «Струни серця», «Горизонт», «Елегія», дитячі гурти «Кралечки» і «Краплинки». Серед кращих солістів — Тетяна Шарган, Ірина Новомлинська, Тетяна Гриник, Наталія Цар, Павло Тютюнник, Владислав Вальків.  Основу репертуару колективу  складають пісні на вірші керівника колективу.      Учасники театру пісні — переможці міжнародних та всеукраїнських мистецьких фестивалів – конкурсів, телевізійних проектів. 
Колектив з успіхом виступає на концертних майданчиках міста й області, гастролює містами України та за кордоном, щоразу зустрічаючи широке визнання публіки та ЗМІ.

1510863583 267b3841

Ансамбль мажореток «MadhenBoom» (художній керівник Михайло Федорович Віятик) – це бездоганне поєднання хореографії та вишуканого образу, артистизму.

Мажоретки Тернопільського національного університету виконують складні трюки із палицями, крокують і танцюють під святкові марші, вони стали візитівкою і окрасою усіх урочистостей у ТНЕУ.

Гурт «Називний відмінок»

Талановиті, ініціативні, відкриті для спілкування учасники гурту «Називний відмінок» (художній керівник Віталій Кічак). Своєю творчістю учасники гурту намагаються донести до глядача, хто вони та що відчувають. Основними авторами текстів та музики є керівник гурту Віталій Кічак та солістка гурту Оксана Кічак, а твори у виконанні гурту можна неоднарозово почути в радіоефірах та під час мистецьких заходів університету, міста Тернополя, краю. Гурт є дипломантом та лауреатом міжнародних та всеукраїнських конкурсів – фестивалів.

Дозвілля

1507798370 267b6185Цікавим та неординарним способом зайняти свій час є осередок молодіжної наукової роботи – студентське наукове товариство факультету банківського бізнесу. Воно об’єднує голів наукових гуртків при кафедрах факультету.  Загалом студентське наукове товариство ФББ налічує близько 50 студентів різних курсів та спеціальностей. При кафедрі банківської справи функціонують два наукові гуртки «Банківський аналітик» та «Грошова парадигма». Їхні учасники під керівництвом викладачів кафедр та за їх активного сприяння досліджують найрізноманітніші аспекти сучасних грошей, інфляції, організації банківської справи, інвестування, банківського менеджменту, операційної діяльності та обліку в банках. 

Студентські блоги

Ви сміливі, талановиті та бажаєте бути у центрі уваги? Тоді ласкаво просимо до активної участі у різноманітних платформах для тренувань та обговорень, похвал та вироків, коментарів та критики, новин економіки загалом та банківської справи зокрема, життя факультету, університету та й Вашого власного.

Як знайти нас у соціальних мережах?

Соціальна мережа Вконтанті

Факультет банківського бізнесу - група об’єднує всіх тих, хто планує навчатись, тих, хто вже навчається, та тих, які вже закінчили навчання на факультеті банківського бізнесу, що забезпечує зв'язок поколінь – спілкування та обмін важливою і актуальною інформацією викладачів, студентів та випускників факультету! Саме тут Ви можете поставити питання, які Вас цікавлять щодо умов вступу та навчання. (https://vk.com/club_bs.tneu)

Десь там на банках – неофіційна спільнота студентів факультету банківського бізнесу. Тут Ви зможете представити свої історії й запитання, пов’язані з навчанням на факультеті абсолютно анонімно. Оперативно висвітлюються в даній групі й новини про найважливіші події та життя факультету. (https://vk.com/netip_bankir)

Соціальна мережа Facebook 

Факультет банківського бізнесу – саме тут до Вашої уваги представлені найцікавіші та найсвіжіші новини банківської сфери, різноманітні цікавинки, висвітлюється студентське дозвілля та участь в наукових заходах, анонси майбутніх подій, запрошення на різноманітні конкурси та конференції.

Факультет банківського бізнесу ТНЕУ: 

https://www.facebook.com/groups/1576965952618345/?ref=bookmarks 

Факультет банківського бізнесу: https://www.facebook.com/groups/kafedraBS/ 

Кафедра банківської справи, ТНЕУ:

https://www.facebook.com/%D0%9A%D0%B0%D1%84%D0%B5%D0%B4%D1%80%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8-0%A2%D0%9D%D0%95%D0%A3-254157098052332/

Кафедра Банківської Справи:

https://www.facebook.com/%D0%9A%D0%B0%D1%84%D0%B5%D0%B4%D1%80%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%A1%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8-574316526051351/

Профіль в Instagram – мабуть найпопулярніший додаток обміну фотографіями. Студентські будні, фото зі святкувань, поїздок, наукових заходів і ще безліч найекслюзивніших та найоригінальніших фотосетів Ви зможете побачити, підписавшись на цю сторінку.

(https://www.instagram.com/students__fbb/)

Щоб переглянути відео про студентське життя, підписуйтеся на  Кафедра банківської справи ТНЕУ на каналі YouTtube. 

https://www.youtube.com/channel/UC6Z7Mn_nYojMFm-2_x0g63Q

Студентські газети

«Банківський аналітик» - щоквартальна студентська газета однойменного студентського наукового гуртка кафедри банківської справи. Колектив редакторів старанно й з неймовірним завзяттям  відображають власні погляди на важливі події в банківській сфері зокрема та економіці загалом. Взявши до рук примірник газети, Ви можете ознайомитись із звітами про діяльність гуртка, зокрема, описом проведених наукових заходів, а також прочитати не менш цікаві та пізнавальні статті.  У випуску цікаво висвітлено погляди гуртківців на важливі економічні та фінансові події країни.

Головною родзинкою видання є інтерв’ю з компетентними та цікавими особистостями. Не менш актуальними є цікаві факти у банківській сфері та кросворд економічної тематики. Також на шпальтах газети Ви можете знайти вступне слово головного редактора про лідерство та   корисні посилання.

Спортивні секції

1505924781 267b9857Футбол - студенти університету мають змогу займатись на двох спортивних майданчиках з сучасним синтетичним покриттям, а у зимовий період року у двох спортивних залах. Протягом навчального року в університеті проводяться різноманітні турніри, кубки, спартакіади з футболу. Футбольна команда приймає учать в обласних спортивних іграх та в універсіаді України.

Аеробіка - широкою популярністю серед дівчат університету користується аеробіка. Заняття проходять у спеціально обладнаному залі. Студенти мають змогу користуватись сучасним інвентарем для даного виду спорту. Університет щорічно приймає участь у всеукраїнських змаганнях з аеробіки.

Біатлон - заняття з біатлону відбуваються під керівництвом учасниці Олімпійських ігор, чемпіонки світу, дворазової призерки чемпіонату Європи Ірини Володимирівни Меркушиної. Тренування проходять у спеціально обладнаних місцях для занять біатлоном, також кращі студенти мають змогу проходити підготовку за кордоном. Спортсмени посідають призові місця на змаганнях світового значення з біатлону.

Бадмінтон - чудова гра, яка зміцнює м’язовий корсет, суглоби, зв’язки, покращую роботу дихальної, серцево-судинної системи та ефективно спалює зайві калорії. Також бадмінтон відмінно тренує координацію рухів та окомір. Цей вид спорту можна назвати вправою для очей, оскільки знімає втому після тривалої роботи за монітором. Заняття бадмінтоном будуть корисними дл1495091070 dsc 6858я студентів університету, оскільки мають позитивний вплив на  фізичні якості.  

Баскетбол (чоловіки та жінки) - близько 10 років в університету створена жіноча баскетбольна команда «Універ». На базі нашого навчального закладу також функціонує чоловіча баскетбольна команда «Тернопіль». 

Волейбол (чоловіки та жінки) - на базі навчального закладу створена жіноча волейбольна команда «Галичанка», яка вже протягом багатьох років виступає у Суперлізі чемпіонату України.

17857339 807465512764024 2108491621 nГандбол (чоловіки та жінки) - на базі нашого університету функціонує жіноча гандбольна команда «Економ-Університет-ТНЕУ». Протягом навчального року команда приймає участь у Кубку України, студентських спортивних іграх області, універсіада області, Чемпіонаті України з пляжного гандболу. Кращі ж спортсмени чоловічої команди приймають участь у змаганнях вищої ліги Чемпіонату України за команду університету.  

Дзю-до, самбо, бойове самбо - популярністю в університеті користуються такі види боротьби як дзю-до, самбо та бойове самбо. Студенти мають змогу займатись у спортивному залі з сучасним татамі та обладнанням. Кращі студенти-спортсмени беруть участь у змаганнях різного рівня.

Легка атлетика - вид спорту, який об’єднує вправи з ходьби, бігу, стрибків і метань. Більшість легкоатлетичних вправ загально доступні і виконуються людиною на протязі всього життя. Для студентів економічних спеціальностей добре підходить для розвитку професійно важливих навичок.

Настільний теніс – один із найпопулярніших видів спорту у світі також представлений у нашому ВНЗ.

Регбі - тренування у секції регбі розпочались у 2013 р. Під керівництвом головного тренера жіночої команди у 2016 р. команда посіла ІІІ місце у вищій лізі Чемпіонату України з регбі-7 серед жіночих команд.