Міжнародний вебінар

26 квітня 2021 року к.е.н., доцент кафедри банківського бізнесу Ярослав Чайковський взяв участь у польському міжнародному Проєкті "Regulacje wzmacniające konkurencyjność gospodarki" та представленні на Вебінарі спільної доповіді "Порівняльно-правовий аналіз інноваційних політик в Польщі та Україні". Висловлюємо вдячність організаторам за участь у Проєкті та проведенні Вебінару на високоу рівні.

З повагою,

Новий порядок автоматизованого арешту коштів боржників і списання боргів з рахунків у банківських установах

Автоматизована система виконавчого провадження повинна запрацювати до 6 липня 2021 року. Після цього списувати борги стане набагато простіше.Державний або приватний виконавець створить у системі спеціальний запит про наявність коштів у боржника, який автоматично надійде всім банкам, що приєдналися до автоматизованої системи виконавчого провадження (АСВП)У цій же систем АСВП виконавець зможе створити постанову про арешт коштів на рахунках боржника, надіслати банкам вимогу про списання коштів з рахунків і реквізити виконавчої служби, на які їх потрібно переказати. Уся процедура буде проходити у кілька кліків в онлайн-режимі.До того часу вимоги про списання коштів виконавці надсилатимуть традиційною поштою. До розмови до студії Тернопільської обласної державної телерадіокомпанії «Суспільне» був запрошений кандидат економічних наук, доцент кафедри банківського бізнесу Західноукраїнського національного університету Ярослав Іванович Чайковський. У ході бесіди були обговорені зміни Національного банку України до Правил зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці від 12 лютого 2021 року, та зміни Міністерства юстиції України до Наказу«Порядок автоматизованого арешту коштів боржників на рахунках у банках» від 23 березня 2021 року.

Переглянути відео можна за посиланням:

Відкриття тренінг-центру «Імітаційний банк»

Кафедра банківського бізнесу факультету фінансів та обліку відкрила для студентів тренінг-центр «Імітаційний банк»  на базі програмного забезпечення «Автоматизована банківська система Б2», яка  функціонує в більшості банківських установах України.

Метою використання АБС Б2 є підвищення ефективності навчального процесу, проведення тренінгів, курсів та індивідуальної роботи. У студентів є змога  удосконалювати навички, більше дізнаватися про банківську справу, знаходити нові ідеї та оформляти платежі, формувати професійні знання зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», наблизитися до виробничих умов.

Застосування сучасних технологій створює умови для досягнення результату шляхом оптимального підбору та розподілу ресурсів, адже інтерактивні методи навчання і нестандартні форми викладацької діяльності позитивно впливають на майбутнє спеціалістів.

View the embedded image gallery online at:

Нова перемога!

Колектив кафедри банківського бізнесу вітає студентку групи ФБС-31 Ірину Табаку та її наукового керівника доктора економічних наук, професора кафедри банківського бізнесу Жанну Миколаївну Довгань з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та отриманням диплому ІІ ступеня!
Бажаємо нових успіхів, удачі та позитиву! Нехай кожен день веде до нових перемог,  нехай завжди буде стимул для творчості, пошуків і підкорення неймовірних  вершин!

Вітаємо з перемогою!

Колектив кафедри банківського бізнесу щиро вітає студентку  групи ФБС-41, члена студентського наукового гуртак "Банківський аналітик" Лесю Лужну з отриманням диплому ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Фінанси і кредит"! Нехай ця перемога стане відправною точкою для нових великих звершень і досягнень, хорошим стимулом і мотиватором для участі у нових конкурсах та змаганнях! Бажаємо творчого надхнення, старанності, віри у себе та нових переможних досягнень!

Також вітаємо наукового керівника кандидата економічних наук, доцента кафедри банківського бізнесу Ольгу Олегівну Іващук з переможним місцем у конкурсі! Бажаємо більше цікавих наукових конкурсів та талановитих студентів!