Спортивні секції

1505924781 267b9857Футбол - студенти університету мають змогу займатись на двох спортивних майданчиках з сучасним синтетичним покриттям, а у зимовий період року у двох спортивних залах. Протягом навчального року в університеті проводяться різноманітні турніри, кубки, спартакіади з футболу. Футбольна команда приймає учать в обласних спортивних іграх та в універсіаді України.

Аеробіка - широкою популярністю серед дівчат університету користується аеробіка. Заняття проходять у спеціально обладнаному залі. Студенти мають змогу користуватись сучасним інвентарем для даного виду спорту. Університет щорічно приймає участь у всеукраїнських змаганнях з аеробіки.

Біатлон - заняття з біатлону відбуваються під керівництвом учасниці Олімпійських ігор, чемпіонки світу, дворазової призерки чемпіонату Європи Ірини Володимирівни Меркушиної. Тренування проходять у спеціально обладнаних місцях для занять біатлоном, також кращі студенти мають змогу проходити підготовку за кордоном. Спортсмени посідають призові місця на змаганнях світового значення з біатлону.

Бадмінтон - чудова гра, яка зміцнює м’язовий корсет, суглоби, зв’язки, покращую роботу дихальної, серцево-судинної системи та ефективно спалює зайві калорії. Також бадмінтон відмінно тренує координацію рухів та окомір. Цей вид спорту можна назвати вправою для очей, оскільки знімає втому після тривалої роботи за монітором. Заняття бадмінтоном будуть корисними дл1495091070 dsc 6858я студентів університету, оскільки мають позитивний вплив на  фізичні якості.  

Баскетбол (чоловіки та жінки) - близько 10 років в університету створена жіноча баскетбольна команда «Універ». На базі нашого навчального закладу також функціонує чоловіча баскетбольна команда «Тернопіль». 

Волейбол (чоловіки та жінки) - на базі навчального закладу створена жіноча волейбольна команда «Галичанка», яка вже протягом багатьох років виступає у Суперлізі чемпіонату України.

17857339 807465512764024 2108491621 nГандбол (чоловіки та жінки) - на базі нашого університету функціонує жіноча гандбольна команда «Економ-Університет-ТНЕУ». Протягом навчального року команда приймає участь у Кубку України, студентських спортивних іграх області, універсіада області, Чемпіонаті України з пляжного гандболу. Кращі ж спортсмени чоловічої команди приймають участь у змаганнях вищої ліги Чемпіонату України за команду університету.  

Дзю-до, самбо, бойове самбо - популярністю в університеті користуються такі види боротьби як дзю-до, самбо та бойове самбо. Студенти мають змогу займатись у спортивному залі з сучасним татамі та обладнанням. Кращі студенти-спортсмени беруть участь у змаганнях різного рівня.

Легка атлетика - вид спорту, який об’єднує вправи з ходьби, бігу, стрибків і метань. Більшість легкоатлетичних вправ загально доступні і виконуються людиною на протязі всього життя. Для студентів економічних спеціальностей добре підходить для розвитку професійно важливих навичок.

Настільний теніс – один із найпопулярніших видів спорту у світі також представлений у нашому ВНЗ.

Регбі - тренування у секції регбі розпочались у 2013 р. Під керівництвом головного тренера жіночої команди у 2016 р. команда посіла ІІІ місце у вищій лізі Чемпіонату України з регбі-7 серед жіночих команд.