Вручення сертифікатів

У дркугому семестрі 2020- 2021 навчального року студенти четвертого курсу факультету фінансів та обліку, які навчаються за спеціальністю 072 «Фінанси, страхування та банківська справа», освітньою програмою «Банківська справа», взяли участь у практичних заняттях-тренінгах за програмою «Автоматизована банківська система Б2».

Практичні заняття-тренінги проходили у спеціалізованому тренінг-центрі «Імітаційний банк»,який нещодавно був відкритий при кафедрібанківського бізнесу. Даний структурний підрозділ факультету дозволяє технологічно відтворити майже всі аспекти діяльності банківської установи.

7 червня 2021 року студентам, які взяли участь у практичних заняттях-тренінгах та успішно засвоїли практичні навички роботи з програмним забезпечення «Автоматизована банківська система Б2», були врученні сертифікати.

Сертифікати вручили декан факультету фінансів та обліку, к.е.н., доцентзаслужений працівник освіти України Андрій Ярославович Кізимад.е.н., професор, завідувач кафедри банківського бізнесу Олександр Валерійович Дзюблюкк.е.н., доцент кафедри банківського бізнесу Ярослав Іванович Чайковський та к.е.н., доцент кафедри банківського бізнесу, куратор студентів Юлія Миколаївна Галіцейська.

Висловлюємо вдячність ректору Західноукраїнського національного університету, професору Андрію Ігоровичу Крисоватому за підтримку у функціонуванні програмного забезпечення «Автоматизована банківська система Б2», адже використання в навчальному процесі тренінг-центру«Імітаційний банк»є вагомим кроком на шляху до підвищення ефективності підготовки фахівців зі спеціальності 072 «Фінанси, страхування та банківська справа».