Дуальна освіта. Особливості кредитування АТ «Укрексімбанк»

16лютого 2021 року на платформі ZOOM у рамках здійснення навчання за дуальною формою здобуття вищої освіти для студентів 2, 3 і 4 курсів, груп ФБС-21, ФБС-31, ФБС-41-42, професорсько-викладацького складу кафедри банківського бізнесу факультету фінансів та обліку ЗУНУ відбулася презентація на тему: «Особливості кредитування АТ «Укрексімбанк» в період карантинних обмежень».

Презентацію в он-лайн форматі провів економіст відділу роздрібного кредитування, філії АТ «Укрексімбанк» у м. ТернополіЄвген Безкоровайний.

Участь у заході взяли більше 20 осіб, з-поміж яких професорсько-викладацький склад кафедри банківського бізнесу ЗУНУ та студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»,освітньої програми «Банківська справа» факультету фінансів та обліку ЗУНУ.

Доповідач розповів про кредитні продукти АТ «Укрексімбанк» і на презентації навів особливості кредитування в АТ «Укрексімбанк».

Євген Безкоровайнийрозповів про види кредитів АТ «Укрексімбанк» для клієнтів корпоративного бізнесу:

Кредитування робочого капіталу.
Овердрафт.
Фінансування інвестиційних проектів.
Фінансування в рамках програм міжнародних фінансових організацій.
Кредитні програми з підтримки бізнесу.

У ході ZOOM-лекції доповідач розповів про кредитні продукти АТ «Укрексімбанк» для клієнтів малого і середнього бізнесу:

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9 %».
Кредит під заставу депозиту.
Фінансування аграрного сектору.
Інвестиційне фінансування (фінансування основних засобів).
Фінансування поточної діяльності.
Кредитна програма «Білоруський імпорт».

Євген Безкоровайний розповів про особливості інвестиційного фінансування основних засобів:

Кредит «Комерційна іпотека».
Кредит «Обладнання, устаткування».
Кредит «Транспортні засоби».
Кредит «Розвиток бізнесу».

Захід, який відбувся на четвертому тижні здійснення навчання за дуальною формою здобуття вищої освіти,викликав чималий інтерес студентів.

Про зацікавленість студентів у кредитних продуктах і програмах АТ «Укрексімбанк» свідчили численні запитання, на які дав фахову відповідь Євген Безкоровайний.

Зокрема студентів цікавили особливості кредитування оборотного капіталу підприємств АПК, використання АТ «Укрексімбанк» Ноу-хау в кредитній сфері.

На останній четвертий тиждень дуальної форми здобуття вищої освіти студенти 2, 3 і 4 курсів, груп ФБС-21, ФБС-31, ФБС-41-42, спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»,освітньої програми «Банківська справа» факультету фінансів та обліку ЗУНУ отримали завдання щодо порівняння особливостей організації діяльності банківських установ, які були представлені на ZOOM-5лекціях. Зокрема:

1. АТ КБ «Приватбанк».
2. АТ «Ощадбанк».
3. АТ «Укрексімбанк».
4. АТ АКБ «Львів».

Висловлюємо вдячність головному доповідачу ZOOM-лекції економісту відділу роздрібного кредитування філії АТ «Укрексімбанк» у м. Тернополі Євгену Безкоровайномук.е.н., доценту кафедри банківського бізнесу Ярославу Івановичу Чайковському,к.е.н., доценту кафедри банківського бізнесу Юлії Миколаївні Галіцейській та к.е.н., доценту кафедри банківського бізнесу Ользі ОлегівніІващукза організацію лекції-презентації з використанням платформи ZOOM, професорсько-викладацькому колективу кафедри банківського бізнесу та студентам за участь в ефективній дискусії з особливостей кредитування АТ «Укрексімбанк» в період карантинних обмежень.

З нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі!