Дуальна освіта. Робота з фізичними особами.

5 лютого 2021 року через платформу ZOOM у рамках навчання за дуальною формою здобуття вищої освіти для студентів 2, 3 і 4 курсів, груп ФБС-21, ФБС-31, ФБС-41-42, професорсько-викладацького складу кафедри банківського бізнесу факультету фінансів та обліку ЗУНУ відбулася зустріч із випускницею освітньої програми «Банківська справа», фахівцем з обслуговування клієнтів  у відділенні "Центральний ринок" Тернопільської філії АТ КБ "Приватбанк" Акопджанян Анною. Тема лекції: "Особливості роботи з фізичними особами в банку. Основні роздрібні послуги для клієнтів".

Участь у заході взяли студенти освітньої програми "Банківська справа" 2-3-4 курсів, кандидати економічних наук, доценти кафедри банківського бізнесу ЗУНУ Ярослав Іванович Чайковський, Ольга Олегівна Іващук і Галина Михайлівна Забчук.

Акопджанян Анна розповіла про основні послуги банків, види депозиту, дала поради щодо зберігання грошей, навівши переваги і недоліки різних способів їхнього зберігання, розкрила в деталях види кредиту, типи платіжних карток і види платежів, порядок міжнародних термінових переказів, навела роз'яснення додаткових продуктів і послуг "Приватбанку", і дбайливо поділилася порадами для майбутніх банківських працівників. Покращеному засвоєнню інформації доповідача сприяли вміщені в презентаційному матеріалі навчальні відеоролики.

Акопджанян Анна відповіла на  запитання про купівлю квитків за допомогою Privat24,міжнародні валютні перекази і валютні перекази в Україні і інші запитання.

Дякуємо фахівцеві з обслуговування клієнтів  у відділенні "Центральний ринок" Тернопільської філії АТ КБ "Приватбанк" Акопджанян Анні, доцентам кафедри банківського бізнесу Ользі Олегівні Іващук, Галині Михайлівні Забчук та Ярославу Івановичу Чайковському за організацію зустрічі з використанням платформи ZOOM та всебічну підтримку заходу, студентам освітньої програми "Банківська справа" за активну участь.