Електронна комерція. Онлайн заняття. (дуальна освіта)

3 та 4 лютого 2021 року на платформі ZOOM у рамках здійснення навчання за дуальною формою здобуття вищої освіти для студентів 2, 3 і 4 курсів, груп ФБС-21, ФБС-31, ФБС-41-42, професорсько-викладацького складу кафедри банківського бізнесу факультету фінансів та обліку ЗУНУ відбулась зустріч з завідувачем сектору торгового та Інтернет еквайрингу відділу електронної комерції та платіжних засобів філії - Тернопільське обласне управління АТ «Ощадбанк» Андрієм Тихоновим. Темою розмови стала практика електронної комерції в банках (торговий та Інтернет еквайринг).  

Участь у заході взяли студенти освітньої програми "Банківська справа" 2-3-4 курсів, доценти кафедри банківського бізнесу ЗУНУ Ярослав Іванович Чайковський та Юлія Миколаївна Галіцейська.

Андрій Тихонов розповів про специфіку роботи банку з Інтернет еквайрингу, окреслив перспективи розвитку платіжних засобів й систем.  Розповів про преспективи роботи банку в даному напрямку в Тернополі. 

Андрій Тихонов відповів на численні запитання студентів щодо:

— безпеки розрахунків онлайн;

— можливостях використання смартфонів та айфонів при проведенні розрахунків;

— перспективах безготівкових розрахунків та використання готівки;

— ймовірності зникнення платіжних карток, як засобу розрахунків;

— місця платіжної системи ПРОСТІР серед інших платіжних систем.

Висловдюємо вдячність завідувачу  сектору торгового та Інтернет еквайрингу відділу електронної комерції та платіжних засобів філії - Тернопільське обласне управління АТ «Ощадбанк» Андрію Тихонову   фахівцю по підбору персоналу АТ «Ощадбанк» в Тернопільській області Зелез Софії Романівні за цікаву та корисну розмову, к.е.н., доцентам кафедри банківського бізнесу Юлії Миколаївні Галіцейській та Ярославу Івановичу Чайковського за організацію зустрічі з використанням платформи ZOOM та інформаційну підтримку заходу,  студентам освітньої програми "Банківська справа" за активну участь. 

У подальшому сподіваємось на постійне спілкування і комунікації з питань розвитку електронної комерції в банках,  а також професійної освіти в рамках спеціалізації кафедри банківського бізнесу Західноукраїнського національного університету.