Дуальна освіта. Тренінг.

26 та 27 січня 2021 року на платформі ZOOM у рамках здійснення навчання за дуальною формою здобуття вищої освіти для студентів 2, 3 і 4 курсів, груп ФБС-21, ФБС-31, ФБС-41-42, професорсько-викладацького складу кафедри банківського бізнесу факультету фінансів та обліку ЗУНУ відбувся тренінг на тему: «Система банку та твоє майбутнє в ній».

Тренінги в он-лайн форматі провела головний фахівець по підбору персоналу АТ «Ощадбанк» в Тернопільській області Софія Зелез(Войцеховська).

Щодня у заході брали участь понад  35 осіз, з поміж яких професорсько-викладацький склад кафедри банківського бізнесу ЗУНУ та студенти освітньої програми «Банківська справа», спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» факультету фінансів та обліку ЗУНУ.

Доповідач розповіла про особливості роботи в банківській сфері, зокрема:

Комфортні умови праці.
Дрес-код.
Кар’єрне зростання.
Сучасні технології.

Софія Зелез коротко зупинилася на професійних напрямах:

робота з клієнтами (фізичними та юридичними особами);
фінансова аналітика;
топ-менеджери;
підтримка роботи з клієнтами.

Софія Романівна детально охарактеризувала роботу з фізичними особами (роздрібний бізнес) та роботу з юридичними особами (корпоративний бізнес або ММСБ):

основні професії у роботі з фізичними  особами (економіст-менеджер по роботі з фізичними особами у відділенні банку, касове обслуговування, хол-менеджер);
економіст (менеджер) по роботі з юридичними особами у відділенні банку.

У ході ZOOM-тренінгу Софія Зелез розповіла, які можливості для розвитку успішної кар’єри дає АТ «Ощадбанк» і відповіла на численні запитання викладачів і студентів.

Висловлюємо вдячність головному фахівцю по підбору персоналу АТ «Ощадбанк» в Тернопільській області Софії Романівні Зелез за цікавий та корисний тренінг, к.е.н., доценту кафедри банківського бізнесу Ярославу Івановичу Чайковському та к.е.н., доценту кафедри банківського бізнесу Юлії Миколаївні Галіцейській за організацію тренінгу з використанням платформи ZOOM, професорсько-викладацькому колективу кафедри банківського бізнесу та студентам за участь.

З нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі!