Елементи дуального навчання в підготовці студентів ОП «Банківська справа»

25 січня 2021 року на платформі ZOOM у рамках здійснення навчання за дуальною формою здобуттявищої освіти для студентів 2-4 курсів, груп ФБС-21, ФБС-31, ФБС-41-42, професорсько-викладацького складу кафедри банківського бізнесу факультету фінансів та обліку ЗУНУ відбулося лекційне заняття на тему: «Інновації АТ КБ «Приватбанк»: від оновленого дизайну до електронної демократії».

Головний доповідачZOOM-лекції– фахівець з обслуговування клієнтів, відділення «Дружба» Тернопільської філії АТ КБ «Приватбанк»МаріяВільшанська.

Доповідач розповіла про досягнення АТ КБ «Приватбанк»і на презентації навела переваги інноваційних банківських продуктів,зокрема:

1. Сервіс FacePay24.
2. SmartCity&Smartcitizen: розумне місто починається в Приваті.
3. Відкрий свій Китай: ПриватБанк почав випуск карт UnionPay.
4. Сервіс FacePay24.
5. Клієнти можуть проходити верифікацію за 2 кліка через «Дію».

У ході ZOOM-лекціїМарія Вільшанськарозповіла про плани на майбутнє,зокрема поліпшення Privat24, біометрія та штучний інтелект

Участь у заході взяли понад 40 осіб, з поміж яких професорсько-викладацький склад кафедри банківського бізнесу ЗУНУ та студенти освітньої програми «Банківська справа»,спеціальності072 «Фінанси, банківська справа та страхування» факультету фінансів та обліку ЗУНУ.

Висловлюємо вдячність головному доповідачуZOOM-лекції фахівцю з обслуговування клієнтів, відділення «Дружба» Тернопільської філії АТ КБ «Приватбанк»Марії Вільшанській, професорсько-викладацькому колективу кафедри банківського бізнесу та студентам за активну участь.

З нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі!